آخرین اخبار : 

ایفوریا پرفروش ترین ادکلن زنانه تاریخ


ایفوریا، پرفروش ترین ادکلن زنانه تاریخ است

ادکلن زنانه ایفوریا کلوین کلین Euphoria Calvin Klein (ایفوریا کلوین کلاین) توسط Carlos Benaim و Loc Dong در سال 2005 تولید شد که تناسب عجیبی با آنچه یک خانم از یک عطر شیک و جذاب با قیمتی بسیار مناسب و معقول می خواهد دارد.
ایفوریا پر فروش ترین ادکلن زنانه تاریخ
ایفوریا، پرفروش ترین ادکلن زنانه تاریخ است

ایفوریا کلوین کلین با رایحه انار شروع می‌شود که به محض اولین اسپری شما را به شب‌های بیاد ماندنی زمستان می‌برد‏.‏

ادکلن زنانه ایفوریا کلوین کلین Euphoria Calvin Klein (ایفوریا کلوین کلاین) دارای ظاهر بسیار شیک و بسیار زیبا و دلنشین است، به طوری که انتخاب اکثر مغازه‌داران برای پر کردن ویترین خود است که این موضوع در ایران بسیار به چشم می‌خورد. این پرفیوم دارای پخش بوی و ماندگاری قابل توجه است.

این عطر با رایحه انار شروع می‌شود که به محض اولین اسپری شما را همراه با شب‌های بیاد ماندنی زمستان می‌کند‏.‏ بعد از مدتی رایحه گل‌های نیلوفر و ارکیده جایگزین این نت می‌شود‏.‏ سپس با گذشت زمان این عطر با رایحه‌های گل بنفشه، کهربا، مشک و ماهاگونی پایان می‌یابد‏.‏ ماندگاری این عطر بالا بوده و بعد از گذشت سال‌ها همچنان جز عطرهای پر فروش این کمپانی است‏.‏

این عطر از جمله عطر‌های پر فروش تاریخ است و برای شما که می‌خواهید یک عطر شیک و خاص با ماندگاری خوب داشته باشید مناسب است. همچنین این ادکلن می‌تواند با توجه به قیمت آنبرای هدیه به عزیزان شما مناسب باشد.

منبع : اخبار رسمی