آخرین اخبار : 

مراحل جراحی عمل بینی


جراحی بینی می تواند تاثیر عمیقی بر روی زندگی شما داشته باشد. به همین دلیل تحقیقات دقیق و داشتن اطلاعات کافی، لازمه ی داشتن یک جراحی موفق محسوب می شود. در این مقاله ما سعی کرده ایم تا همه ی مراحل جراحی بینی را که بیماران عزیز باید از روز تصمیم گیری تا روز جراحی طی کنند، به صورت اجمالی مطرح کنیم.

تصمیم گیری برای جراحی عمل بینی

تصمیم گیری برای جراحی عمل بینی باید با درک انتظارات خود از جراحی بینی آغاز شود.

مشاوره با یک جراح با تجربه اولین قدم در راستای درک فرآیند جراحی بینی است. این کار می تواند به شما کمک کند که ظاهر بینی خود را بهتر بررسی کنید و به دکتر خود بگویید که دقیقا چه انتظاری از جراحی بینی دارید.

جراحی عمل بینی برای چه کسانی مناسب است؟

  • افرادی که از بینی فعلی خود ناراضی هستند
  • افرادی که احساس می کنند بینی شان با افزایش سن در حال تغییر است و از این تغییر ناراضی هستند
  • افرادی که یک قسمت از بینی شان بدشکل است و می خواهند آن را اصلاح کنند
  • کسانی که سن مناسبی برای جراحی بینی دارند. با این که جراحی بینی بین جوانان و نوجوانان محبوب تر است اما نوجوانان بهتر است حداقل تا ۱۷ یا ۱۸ سالگی صبر کنند رشد و تغییر بینی آن ها کامل شود.
  • افرادی که اطلاعات لازم را درباره ی جراحی بینی دارند و می دانند مراحل جراحی بینی و دستور العمل های قبل از عمل چیست و خود را برای آن آماده می کنند. به عنوان مثال کارمندان و کارگران باید حداقل برای یک هفته مرخصی بعد از عمل بگیرند.
  • کسانی که از هر گونه بیماری و آلرژی احتمالی خود آگاهی دارند و دکترشان را نیز مطلع می کنند. این باعث می شود که ریسک واکنش به داروهای بیهوشی کاهش پیدا کند.

لینک های بیشتر : دکتر متخصص جراحی بینی